2

T 134 "Off. sak" III 2 kr par - prima postfrisk

Annonse nr: 3722924
T 134

Fin kvalitet, gummibakside i behold, ingen hengselrester.

Fra privat samling. Se mine øvrige annonser, mange fine objekter.

Sender gjerne, porto etter Postens satser + kr 2,- for konvolutt (samsender).

Objektets tilstand
Utropspriskr 7,00
7
Startet25.01.2024 15:52:48
Sluttet25.02.2024 15:52:48
Annonse vist94 ganger
Referanse nr/#109
Annonse nr: 3722924
Selger:  b1814b

Medlem siden: 17.02.2020
Sted: Bøn
Karakterer (411)