134 287
70 679
12 739
35 736

NK 493 - Stavanger

Annonse nr: 3666985

Pent merke, nær fullstemplet

Hei, og velkommen til mine auksjoner.
Jeg gjør mitt beste for å beskrive hvert objekt, (feil, mangler m.m.) og håper du vil bli fornøyd.

Lykke til med budgivning.

Etter auksjonsslutt vil du motta en mail med den info som trengs for å gjennomføre handelen.

Frakt er for tiden 20,- for normal sending (inntil 20 gram)
For sendinger inntil 50 gram er frakt 27,-
Jeg samsender auksjoner vunnet samme dag.

Mvh Kenneth

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet23.11.2021 13:46:59
Sluttet06.12.2021 21:30:00
NK 493 - Stavanger
Annonse nr: 3666985
Selger:  Børnern_no10

Medlem siden: 07.07.2015
Sted: Lillehammer
Karakterer (551)