132 163
62 858
225 440
595 749

Sverige Afa: 807-09 - Malerier **

Annonse nr: 3604901

Postfriske. Arkivbilde.

Full returerett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte prikker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 10 dager etter mottatt faktura. Fraktomk.: NOK 45,-opp til 100g (DKK 33,-), opp til 250g NOK 90,- (DKK 66,-).

Ved tilslag over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager/uker kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet17.10.2021 23:25:00
Sluttet26.10.2021 21:18:00

Annonse nr: 3604901
Høyeste Budgiver qxdonna (2980)  Se budgivers karakterbok
qxdonnakr 1,0026.10.2021 17:41:13
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (22645)  Se selgers karakterbok