132 356
62 858
225 451
595 788

Sverige Afa: 752 - Rådyr **

Annonse nr: 3604894

Postfriskt. Arkivbilde.

Full returerett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte prikker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 10 dager etter mottatt faktura. Fraktomk.: NOK 45,-opp til 100g (DKK 33,-), opp til 250g NOK 90,- (DKK 66,-).

Ved tilslag over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager/uker kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet26.10.2021 21:20:37
Sluttet04.11.2021 21:20:37
Sverige Afa: 752 - Rådyr **
Annonse nr: 3604894
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (22645)  Se selgers karakterbok