134 424
70 746
13 335
37 453

NK 1924 - Norstamps Stavanger

Annonse nr: 3603948

Pent stemplet merke, litt svakt avtrykk

Se bildet.

Hei, og velkommen til mine auksjoner.
Jeg gjør mitt beste for å beskrive hvert objekt, (feil, mangler m.m.) og håper du vil bli fornøyd.

Lykke til med budgivning.

Etter auksjonsslutt vil du motta en mail med den info som trengs for å gjennomføre handelen.

Frakt er for tiden 20,- for normal sending (inntil 20 gram)
For sendinger inntil 50 gram er frakt 27,-
Jeg samsender auksjoner vunnet samme dag.

Mvh Kenneth

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
20
Startet17.10.2021 14:11:56
Sluttet25.10.2021 22:00:00
Solgt forkr 20,00
20

NK 1924 - Norstamps Stavanger
Annonse nr: 3603948
Høyeste Budgiver per-tobias (570)  Se budgivers karakterbok
per-tobiaskr 20,0020.10.2021 02:05:00
Selger:  Børnern_no10

Medlem siden: 07.07.2015
Sted: Lillehammer
Karakterer (551)