132 875
60 763
221 348
586 119

NK 2002 - Skanfil Haugesund

Annonse nr: 3531234

Pent stemplet merke.

Se bildet.

Hei, og velkommen til mine auksjoner.
Jeg gjør mitt beste for å beskrive hvert objekt, (feil, mangler m.m.) og håper du vil bli fornøyd.

Lykke til med budgivning.

Etter auksjonsslutt vil du motta en mail med den info som trengs for å gjennomføre handelen.

Porto etter postens satser + 2kr for emballasje. Jeg samsender auksjoner vunnet samme dag.

Mvh Kenneth

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet25.08.2021 15:01:53
Sluttet06.09.2021 22:00:00

Annonse vist11 ganger
NK 2002 - Skanfil Haugesund
Annonse nr: 3531234
Høyeste Budgiver oddbjos (281)  Se budgivers karakterbok
oddbjoskr 10,0004.09.2021 21:38:58
Selger:  Børnern_no10

Medlem siden: 07.07.2015
Sted: Lillehammer
Karakterer (531)  Se selgers karakterbok