132 966
58 259
217 993
577 854

NK 1968 - Norstamps Stavanger

Annonse nr: 3531229

Pent stemplet merke.

Se bildet.

Hei, og velkommen til mine auksjoner.
Jeg gjør mitt beste for å beskrive hvert objekt, (feil, mangler m.m.) og håper du vil bli fornøyd.

Lykke til med budgivning.

Etter auksjonsslutt vil du motta en mail med den info som trengs for å gjennomføre handelen.

Porto etter postens satser + 2kr for emballasje. Jeg samsender auksjoner vunnet samme dag.

Mvh Kenneth

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet06.09.2021 22:05:58
Sluttet18.09.2021 22:05:58

Annonse vist12 ganger
NK 1968 - Norstamps Stavanger
Annonse nr: 3531229
Høyeste Budgiver per-tobias (537)  Se budgivers karakterbok
per-tobiaskr 10,0018.09.2021 03:13:40
Selger:  Børnern_no10

Medlem siden: 07.07.2015
Sted: Lillehammer
Karakterer (531)  Se selgers karakterbok