134 164
63 337
226 046
598 785

NK 1939 - Norstamps Stavanger

Annonse nr: 3531228

Pent stemplet merke.

Se bildet.

Hei, og velkommen til mine auksjoner.
Jeg gjør mitt beste for å beskrive hvert objekt, (feil, mangler m.m.) og håper du vil bli fornøyd.

Lykke til med budgivning.

Etter auksjonsslutt vil du motta en mail med den info som trengs for å gjennomføre handelen.

Porto etter postens satser + 2kr for emballasje. Jeg samsender auksjoner vunnet samme dag.

Mvh Kenneth

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet25.08.2021 14:58:49
Sluttet06.09.2021 22:00:00

NK 1939 - Norstamps Stavanger
Annonse nr: 3531228
Høyeste Budgiver miolse01 (552)  Se budgivers karakterbok
miolse01kr 10,0025.08.2021 17:36:43
Selger:  Børnern_no10

Medlem siden: 07.07.2015
Sted: Lillehammer
Karakterer (531)  Se selgers karakterbok