132 875
60 763
221 348
586 119

NK 1156 - Kleppe

Annonse nr: 3518265

Pent fullstemplet merke, se bildet.

Hei, og velkommen til mine auksjoner.
Jeg gjør mitt beste for å beskrive hvert objekt, (feil, mangler m.m.) og håper du vil bli fornøyd.

Lykke til med budgivning.

Etter auksjonsslutt vil du motta en mail med den info som trengs for å gjennomføre handelen.

Porto etter postens satser + 2kr for emballasje. Jeg samsender auksjoner vunnet samme dag.

Mvh Kenneth

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
20
Startet16.08.2021 20:10:30
Sluttet23.08.2021 22:00:00
Solgt forkr 20,00
20

NK 1156 - Kleppe
Annonse nr: 3518265
Høyeste Budgiver coxpomona (861)  Se budgivers karakterbok
coxpomonakr 20,0017.08.2021 10:59:36
Selger:  Børnern_no10

Medlem siden: 07.07.2015
Sted: Lillehammer
Karakterer (531)  Se selgers karakterbok