133 363
60 736
221 340
586 087

NK 221y - Kvernaland

Annonse nr: 3518238

Pent fullstemplet merke, se bildet.

Noe svakt stempelavtrykk

Hei, og velkommen til mine auksjoner.
Jeg gjør mitt beste for å beskrive hvert objekt, (feil, mangler m.m.) og håper du vil bli fornøyd.

Lykke til med budgivning.

Etter auksjonsslutt vil du motta en mail med den info som trengs for å gjennomføre handelen.

Porto etter postens satser + 2kr for emballasje. Jeg samsender auksjoner vunnet samme dag.

Mvh Kenneth

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
20
Startet16.08.2021 20:00:31
Sluttet23.08.2021 22:00:00
NK 221y - Kvernaland
Annonse nr: 3518238
Selger:  Børnern_no10

Medlem siden: 07.07.2015
Sted: Lillehammer
Karakterer (531)  Se selgers karakterbok