130 946
43 336
264 449
675 168

Postkort med HEFTEMERKE stemplet Brekke 23 XII 23

Annonse nr: 3134942

Pent kort med Nk 100 som er vinkelbeskåret med gode marger

Objektets tilstand
Utropspriskr 100,00
Startet27.11.2020 13:46:43
Sluttet04.12.2020 20:13:00
Annonse vist13 ganger
Annonse nr: 3134942
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (21099)  Se selgers karakterbok