135 437
46 460
251 165
605 137

Paul Lillo Stenberg. Nissekort i småformat brukt 1924      Annonse nr: 2871310

Oppi  317.  Tidlig nissekort av denne kunstner.  Kvalitet 2, litt stempelsverte og liten fettflekk i ø. h. hj.  Stemplet ,,Bergen  22 XII 24,,  Et av de bedre Stenberg kort. med sign. på verktøykassa.   se scan

Objektets tilstand
Utropspriskr 50,00
Annonse vist13
Paul Lillo Stenberg. Nissekort i småformat brukt 1924
Annonse nr: 2871310
Selger:  pedrosen

Medlem siden: 01.09.2012
Sted: Larvik
Karakterer (1013)  Se selgers karakterbok