135 437
Auksjoner nå
46 460
Fastprisvarer
251 165
Salg siste 12mnd
605 137
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Fransk zone Württemberg AFA 30-33 - verdi 6.000 NOK      Annonse nr: 2871111

 

Beskrivelse
Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK. Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **,* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.
Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet23.05.2020 12:29:00         
Slutter26.05.2020 22:37:00
Solgt forkr 1 120,00  
Annonse vist82
Fransk zone Württemberg AFA 30-33 - verdi 6.000 NOK
Annonse nr: 2871111
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver fjord (999)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
fjordkr 1 120,00 (Autobud)26.05.2020 22:30:08
Essi63kr 1 115,0026.05.2020 22:30:08
fjordkr 960,00 (Autobud)26.05.2020 22:25:04
Essi63kr 955,0026.05.2020 22:25:04
fjordkr 915,00 (Autobud)26.05.2020 22:21:16
Essi63kr 910,0026.05.2020 22:21:16
fjordkr 900,00 (Autobud)26.05.2020 22:16:40
Essi63kr 895,0026.05.2020 22:16:40
fjordkr 880,00 (Autobud)26.05.2020 22:14:26
Essi63kr 875,0026.05.2020 22:14:26
fjordkr 820,00 (Autobud)26.05.2020 22:07:23
Essi63kr 815,0026.05.2020 22:07:23
fjordkr 790,00 (Autobud)26.05.2020 22:04:24
Essi63kr 785,0026.05.2020 22:04:24
fjordkr 757,00 (Autobud)26.05.2020 22:01:43
Oleb53kr 752,0026.05.2020 22:01:43
fjordkr 716,00 (Autobud)26.05.2020 21:51:01
Essi63kr 711,0026.05.2020 21:51:01
fjordkr 606,00 (Autobud)26.05.2020 21:34:42
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 601,0026.05.2020 21:34:42
fjordkr 506,00 (Autobud)26.05.2020 21:34:27
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 501,0026.05.2020 21:34:27
fjordkr 440,00 (Autobud)26.05.2020 21:23:58
tomatokr 435,0026.05.2020 21:23:58
fjordkr 390,0026.05.2020 21:09:13
tomatokr 389,00 (Autobud)26.05.2020 21:09:13
tomatokr 360,00 (Autobud)26.05.2020 20:00:25
Topgunkr 355,0026.05.2020 20:00:25
tomatokr 330,0026.05.2020 18:04:49
Horstkr 325,00 (Autobud)26.05.2020 18:04:49
Horstkr 315,0026.05.2020 16:43:35
tomatokr 314,00 (Autobud)26.05.2020 16:43:35
tomatokr 255,0026.05.2020 07:29:17
Tord89kr 250,00 (Autobud)26.05.2020 07:29:17
Tord89kr 230,0026.05.2020 06:28:49
Horstkr 225,00 (Autobud)26.05.2020 06:28:49
Horstkr 190,0025.05.2020 19:39:42
tomatokr 186,00 (Autobud)25.05.2020 19:39:42
tomatokr 165,00 (Autobud)25.05.2020 14:46:35
Topgunkr 160,0025.05.2020 14:46:35
tomatokr 135,00 (Autobud)25.05.2020 14:37:02
Topgunkr 130,0025.05.2020 14:37:02
tomatokr 105,0024.05.2020 13:33:24
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 101,00 (Autobud)24.05.2020 13:33:24
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 25,0024.05.2020 00:10:44
tro-johkr 20,00 (Autobud)24.05.2020 00:10:44
tro-johkr 10,0023.05.2020 20:13:37
Selger:  fme1253
  
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (15008)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Generert: 06.06.2020 16:28:54
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter