135 437
Auksjoner nå
46 460
Fastprisvarer
251 165
Salg siste 12mnd
605 137
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Norge NK 182- verdi 450 NOK      Annonse nr: 2869424

 

Beskrivelse
Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK. Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **,* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.
Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet22.05.2020 18:00:00         
Slutter26.05.2020 22:25:00
Solgt forkr 105,00  
Annonse vist45
Norge NK 182- verdi 450 NOK
Annonse nr: 2869424
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver gaamlid (492)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
gaamlidkr 105,00 (Autobud)26.05.2020 21:07:03
MortenSBkr 100,0026.05.2020 21:07:03
gaamlidkr 90,00 (Autobud)25.05.2020 21:18:25
MortenSBkr 85,0025.05.2020 21:18:25
gaamlidkr 80,0025.05.2020 14:41:01
terjedkr 76,00 (Autobud)25.05.2020 14:41:01
terjedkr 75,0025.05.2020 13:40:09
gaamlidkr 70,0024.05.2020 21:06:31
katta7kr 65,00 (Autobud)24.05.2020 21:06:31
katta7kr 45,0024.05.2020 18:18:06
gaamlidkr 40,00 (Autobud)22.05.2020 21:17:16
i-nkr 40,0022.05.2020 21:17:16
gaamlidkr 35,00 (Autobud)22.05.2020 21:16:35
i-nkr 30,0022.05.2020 21:16:35
gaamlidkr 20,00 (Autobud)22.05.2020 20:21:09
benny_bokr 15,0022.05.2020 20:21:09
gaamlidkr 10,0022.05.2020 19:02:27
Selger:  fme1253
  
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (15008)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Generert: 06.06.2020 05:04:44
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter