135 437
Auksjoner nå
46 460
Fastprisvarer
251 165
Salg siste 12mnd
605 137
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Norge NK 89-91- verdi 1.810 NOK      Annonse nr: 2869423

 

Beskrivelse
Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK. Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **,* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.
Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet22.05.2020 18:00:00         
Slutter26.05.2020 22:25:00
Solgt forkr 351,00  
Annonse vist113
Norge NK 89-91- verdi 1.810 NOK
Annonse nr: 2869423
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver mak (4258)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
makkr 351,0026.05.2020 22:16:48
Pablo70kr 350,00 (Autobud)26.05.2020 22:16:48
Pablo70kr 331,00 (Autobud)26.05.2020 22:07:16
terjedkr 326,0026.05.2020 22:07:16
Pablo70kr 310,0026.05.2020 22:00:01
harrall70kr 305,0026.05.2020 16:53:26
Pablo70kr 301,00 (Autobud)26.05.2020 16:53:26
Pablo70kr 300,00 (Autobud)25.05.2020 20:51:06
gaamlidkr 295,0025.05.2020 20:51:06
Pablo70kr 285,0025.05.2020 20:47:06
gaamlidkr 280,00 (Autobud)25.05.2020 20:47:06
gaamlidkr 265,0025.05.2020 15:02:04
harrall70kr 260,0025.05.2020 14:56:02
gaamlidkr 255,0024.05.2020 21:42:11
Pablo70kr 250,00 (Autobud)24.05.2020 21:42:11
Pablo70kr 225,0024.05.2020 21:34:48
gaamlidkr 220,00 (Autobud)24.05.2020 21:34:48
gaamlidkr 205,0023.05.2020 20:19:41
Pablo70kr 201,00 (Autobud)23.05.2020 20:19:41
Pablo70kr 195,0023.05.2020 17:06:48
gaamlidkr 190,00 (Autobud)23.05.2020 17:06:48
gaamlidkr 155,0023.05.2020 17:00:49
Pablo70kr 150,00 (Autobud)23.05.2020 17:00:27
gaamlidkr 150,0023.05.2020 17:00:27
Pablo70kr 110,0023.05.2020 16:55:47
gaamlidkr 105,0023.05.2020 11:43:34
i-nkr 100,00 (Autobud)23.05.2020 11:43:34
i-nkr 80,0022.05.2020 22:24:08
makkr 77,00 (Autobud)22.05.2020 22:24:08
makkr 65,0022.05.2020 22:10:50
i-nkr 60,00 (Autobud)22.05.2020 22:10:50
i-nkr 55,0022.05.2020 20:24:24
preinkr 50,00 (Autobud)22.05.2020 20:24:24
preinkr 45,00 (Autobud)22.05.2020 20:24:11
i-nkr 40,0022.05.2020 20:24:11
preinkr 35,00 (Autobud)22.05.2020 19:54:25
benny_bokr 30,0022.05.2020 19:54:25
preinkr 25,0022.05.2020 19:18:15
jkk1959kr 23,00 (Autobud)22.05.2020 19:18:15
jkk1959kr 20,00 (Autobud)22.05.2020 19:17:56
preinkr 15,0022.05.2020 19:17:56
jkk1959kr 10,0022.05.2020 18:21:52
Selger:  fme1253
  
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (15008)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Generert: 06.06.2020 11:45:49
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter