135 437
Auksjoner nå
46 460
Fastprisvarer
251 165
Salg siste 12mnd
605 137
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Norge NK 29a-29b - verdi 1.925 NOK      Annonse nr: 2869406

 

Beskrivelse
Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK. Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **,* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.
Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet22.05.2020 18:00:00         
Slutter26.05.2020 22:23:00
Solgt forkr 504,00  
Annonse vist88
Norge NK 29a-29b - verdi 1.925 NOK
Annonse nr: 2869406
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver katta7 (364)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
katta7kr 504,0026.05.2020 22:08:01
gunnm01kr 503,00 (Autobud)26.05.2020 22:08:01
gunnm01kr 459,0026.05.2020 21:34:43
katta7kr 455,00 (Autobud)26.05.2020 21:34:43
katta7kr 449,00 (Autobud)26.05.2020 21:34:28
gunnm01kr 444,0026.05.2020 21:34:28
katta7kr 416,00 (Autobud)26.05.2020 21:34:17
gunnm01kr 411,0026.05.2020 21:34:17
katta7kr 365,0026.05.2020 21:31:06
gunnm01kr 363,00 (Autobud)26.05.2020 21:31:06
gunnm01kr 360,00 (Autobud)26.05.2020 21:28:33
katta7kr 355,0026.05.2020 21:28:33
gunnm01kr 335,0026.05.2020 21:04:58
katta7kr 330,00 (Autobud)26.05.2020 21:04:58
katta7kr 325,0026.05.2020 20:04:40
gaamlidkr 320,00 (Autobud)26.05.2020 20:04:40
gaamlidkr 310,0026.05.2020 17:45:51
katta7kr 305,00 (Autobud)26.05.2020 17:45:32
gaamlidkr 305,0026.05.2020 17:45:32
katta7kr 281,0026.05.2020 17:11:42
gaamlidkr 276,0025.05.2020 20:37:15
katta7kr 275,00 (Autobud)25.05.2020 20:37:15
katta7kr 255,0025.05.2020 19:02:01
gaamlidkr 250,00 (Autobud)25.05.2020 19:02:01
gaamlidkr 245,00 (Autobud)24.05.2020 13:39:16
gunnm01kr 240,0024.05.2020 13:39:16
gaamlidkr 225,0023.05.2020 11:41:19
i-nkr 220,00 (Autobud)23.05.2020 11:41:19
i-nkr 215,0022.05.2020 23:19:00
gaamlidkr 210,00 (Autobud)22.05.2020 23:19:00
gaamlidkr 205,00 (Autobud)22.05.2020 23:18:45
i-nkr 200,0022.05.2020 23:18:45
gaamlidkr 185,00 (Autobud)22.05.2020 19:56:11
benny_bokr 180,0022.05.2020 19:56:11
gaamlidkr 160,0022.05.2020 19:00:22
katta7kr 155,00 (Autobud)22.05.2020 19:00:22
katta7kr 125,00 (Autobud)22.05.2020 18:59:50
gaamlidkr 120,0022.05.2020 18:59:50
katta7kr 10,0022.05.2020 18:29:41
Selger:  fme1253
  
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (15008)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Generert: 06.06.2020 04:44:00
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter