146 024
46 286
250 253
603 675

Franske portomerker 1960      Annonse nr: 2850379

Hele serien med franske portomerker fra 1960: Yvert-katalogen 90-94 i perfekt, postfrisk stand. Katalogverdi 70 € el. ca. 750 NOK.
Objektets tilstand
Utropspriskr 50,00
Slutter om 10d 1t 19min 58sek
Slutter08.06.2020 17:25:00
Bud nåkr 50,00
Annonse vist37

Høyeste Budgiver Hoffas48 (584)  Se budgivers karakterbok
Hoffas48kr 50,0022.05.2020 22:49:12
Selger:  jagusan

Medlem siden: 08.01.2019
Sted: Bergen
Karakterer (426)  Se selgers karakterbok

Generert: 29.05.2020 16:05:02