146 024
46 286
250 253
603 675

1979 ** postfrisk, nesten komplett.      Annonse nr: 2847766

Hele årgangen i postfriske, fargerike merker. Det er kun Yvert nr 2067 og 2068 som mangler. God kvalitet.
Objektets tilstand
Sendes kun innen Norden.
Utropspriskr 50,00
Slutter om 8d 1t 21min 50sek
Slutter06.06.2020 16:17:00
Bud nåkr 50,00
Annonse vist46

Høyeste Budgiver Hoffas48 (584)  Se budgivers karakterbok
Hoffas48kr 50,0010.05.2020 11:22:27
Selger:  jagusan

Medlem siden: 08.01.2019
Sted: Bergen
Karakterer (426)  Se selgers karakterbok

Generert: 29.05.2020 14:55:10