116 395
28 891
256 411
642 736

Danmark Afa: 203 - Karavelle Stålstik **

Annonse nr: 2788617

Postfriskt. Se scan. Afa verdi 350,-.  Afa 203 Type IA. Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).
Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 7 dager etter mottatt faktura. Fraktomk.: NOK 40,-opp til 100g (DKK 30,-), opp til 250g NOK 80,- (DKK 60,-). Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.
Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
kr 34,00
Utropspriskr 65,00
Startet05.05.2020 20:59:12
Sluttet12.05.2020 20:59:12
Annonse nr: 2788617
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (17144)  Se selgers karakterbok