116 749
Auksjoner nå
28 944
Fastprisvarer
256 353
Salg siste 12mnd
642 656
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Island AFA 14 - verdi 600 NOK

Annonse nr: 2781605

 

Beskrivelse
Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK. Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **,* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.
Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet27.03.2020 20:00:00         
Sluttet31.03.2020 22:09:00
Solgt forkr 41,00  
Annonse vist18 ganger
Island AFA 14 - verdi 600 NOK
Annonse nr: 2781605
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Topgun (7157)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Topgunkr 41,0031.03.2020 21:57:40
jkk1959kr 36,0031.03.2020 15:02:41
Topgunkr 31,00 (Autobud)31.03.2020 15:02:41
Topgunkr 26,0031.03.2020 14:58:52
terjedkr 22,00 (Autobud)31.03.2020 14:58:52
terjedkr 16,0031.03.2020 11:01:38
jkk1959kr 15,00 (Autobud)31.03.2020 11:01:38
jkk1959kr 10,0029.03.2020 07:57:10
Selger:  fme1253
  
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (15703)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter