116 749
Auksjoner nå
28 944
Fastprisvarer
256 353
Salg siste 12mnd
642 656
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Ungarn AFA 873 - verdi 450 NOK

Annonse nr: 2781313

 

Beskrivelse
Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK. Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **,* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.
Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet27.03.2020 20:00:00         
Sluttet31.03.2020 22:08:00
Solgt forkr 35,00  
Annonse vist10 ganger
Ungarn AFA 873 - verdi 450 NOK
Annonse nr: 2781313
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver peder48 (5828)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
peder48kr 35,0031.03.2020 21:41:09
erikp45kr 30,0031.03.2020 20:44:53
peder48kr 27,00 (Autobud)31.03.2020 20:44:53
peder48kr 25,00 (Autobud)31.03.2020 16:37:59
tro-johkr 20,0031.03.2020 16:37:59
peder48kr 10,0027.03.2020 23:53:47
Selger:  fme1253
  
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (15703)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter