Klipp stemplet 2070 RÅHOLT NK 1208 og 1262      Annonse nr: 2779844

Klipp med stemplet frimerke, se bildet

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Slutter om 1d 20t 19min 10sek
Slutter02.04.2020 15:51:00
Bud nåkr 1,00
Annonse vist2
Referanse nr/#168

Høyeste Budgiver kvittem (192)  Se budgivers karakterbok
kvittemkr 1,0031.03.2020 08:32:40
Selger:  Nymais

Medlem siden: 08.12.2019
Sted: LODDEFJORD
Karakterer (316)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 31.03.2020 19:31:50