BALESTRAND 17-12-59. Praktstp på Nk 469.      Annonse nr: 2779303

166221 BALESTRAND 17-12-59. Praktstp på Nk 469.
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Utropspriskr 35,00
Startet26.03.2020 11:04:58
Slutter01.04.2020 14:42:59
Annonse vist1
Referanse nr/#Weekly2018-08
BALESTRAND 17-12-59. Praktstp på Nk 469.
Annonse nr: 2779303
Karakterer (4400)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 03.04.2020 07:32:57