1 kr 1944 D.9583503. Kval 0/01      Annonse nr: 2778191

175251

1 kr 1944 D.9583503. Kval 0/01
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Slutter om 4d 18t 26min 7sek
Slutter03.04.2020 20:21:00
Bud nåkr 167,00
Annonse vist29
Referanse nr/#Super-Friday

Høyeste Budgiver jjorn5858 (141)  Se budgivers karakterbok
jjorn5858kr 167,0026.03.2020 09:46:53
navlelokr 151,00 (Autobud)26.03.2020 09:46:53
navlelokr 147,0026.03.2020 03:14:53
Pengepungenkr 145,00 (Autobud)26.03.2020 03:14:53
Pengepungenkr 107,0025.03.2020 18:45:47
arno43kr 100,00 (Autobud)25.03.2020 18:45:47
arno43kr 3,0025.03.2020 18:12:23
bjorikr 1,0025.03.2020 17:46:30
Karakterer (4363)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 30.03.2020 01:54:53