1000 kr 1990 - VI # 4202012414. Normal brukskvalitet      Annonse nr: 2778188

175254

1000 kr 1990 - VI # 4202012414. Normal brukskvalitet
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Slutter om 4d 17t 17min 38sek
Slutter03.04.2020 20:21:00
Bud nåkr 425,00
Annonse vist31
Referanse nr/#Super-Friday

Høyeste Budgiver navlelo (70)  Se budgivers karakterbok
navlelokr 425,00 (Autobud)26.03.2020 11:34:01
1969edvindkr 400,0026.03.2020 11:34:01
navlelokr 340,0026.03.2020 03:14:47
Pengepungenkr 330,00 (Autobud)26.03.2020 03:14:47
Pengepungenkr 175,0025.03.2020 18:50:02
Kalixkr 155,00 (Autobud)25.03.2020 18:49:41
Pengepungenkr 150,0025.03.2020 18:49:41
Kalixkr 12,00 (Autobud)25.03.2020 18:27:19
Roald1946kr 10,0025.03.2020 18:27:19
Kalixkr 1,0025.03.2020 17:51:07
Karakterer (4363)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 30.03.2020 03:03:22