2 kr 1944 D.1580566. Kval 0/01      Annonse nr: 2778185

175250

2 kr 1944 D.1580566. Kval 0/01
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Utropspriskr 2,00
Slutter om 2d 22t 7min 15sek
Slutter03.04.2020 20:20:00
Bud nåkr 191,00
Annonse vist43
Referanse nr/#Super-Friday

Høyeste Budgiver arno43 (137)  Se budgivers karakterbok
arno43kr 191,0029.03.2020 16:19:10
jjorn5858kr 177,00 (Autobud)29.03.2020 16:19:10
jjorn5858kr 171,0026.03.2020 09:47:20
navlelokr 151,0026.03.2020 03:14:39
Pengepungenkr 150,00 (Autobud)26.03.2020 03:14:39
Pengepungenkr 105,0025.03.2020 18:48:16
arno43kr 100,00 (Autobud)25.03.2020 18:48:16
arno43kr 4,0025.03.2020 18:13:40
bjorikr 2,0025.03.2020 17:47:04
Karakterer (4381)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 31.03.2020 22:12:45