O. Krohn Landstormen mobiliserer småformat brukt 1907      Annonse nr: 2776219
Norsk L. & reprod. Kr. a

Brett / stuk på nedre høgre hjørnet med slitasje / gnur ellers bra på et fint kort

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Slutter om 1d 22t 47min 27sek
Slutter31.03.2020 20:08:00
Bud nåkr 52,00
Annonse vist23

Høyeste Budgiver itfcmasi (1918)  Se budgivers karakterbok
itfcmasikr 52,00 (Autobud)27.03.2020 15:13:32
baronen50kr 50,0027.03.2020 15:13:32
itfcmasikr 38,0027.03.2020 14:48:12
baronen50kr 35,0025.03.2020 12:50:55
itfcmasikr 32,00 (Autobud)25.03.2020 12:50:55
itfcmasikr 26,00 (Autobud)25.03.2020 12:50:30
baronen50kr 24,0025.03.2020 12:50:30
itfcmasikr 14,0025.03.2020 00:07:23
baronen50kr 12,00 (Autobud)24.03.2020 23:03:12
birgholkr 12,0024.03.2020 23:03:12
baronen50kr 10,0024.03.2020 18:51:06
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (18034)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 29.03.2020 21:20:33