V. Rojahn 2 unger leker, et bra småformat brukt 1939      Annonse nr: 2776195
Mittet 2652

Små slitasjer på hjørna ellers bra

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Slutter om 1d 22t 47min 44sek
Slutter31.03.2020 20:06:00
Bud nåkr 38,00
Annonse vist37

Høyeste Budgiver baronen50 (13475)  Se budgivers karakterbok
baronen50kr 38,00 (Autobud)26.03.2020 18:52:32
golden53kr 35,0026.03.2020 18:52:32
baronen50kr 32,0026.03.2020 10:44:17
samvråbukr 30,00 (Autobud)26.03.2020 10:44:17
samvråbukr 22,0025.03.2020 22:41:06
baronen50kr 20,00 (Autobud)25.03.2020 22:41:06
baronen50kr 16,0024.03.2020 22:26:34
birgholkr 14,0024.03.2020 22:11:57
baronen50kr 12,0024.03.2020 18:46:48
birgholkr 10,0024.03.2020 12:35:51
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (18034)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 29.03.2020 21:18:16