Nordkapp I ** - lott postfrisk - Sk 1570,- (b1500)      Annonse nr: 2774808

Pene merker.....
Alle enkeltmerker er i feilfri stand viss ikkje anna er særskilt nemnt. Når det gjeld frakt så er brev tom 20g kr 19,- elles posten sine prisar + kr 3. Eg skal samle opp og ventar med å sende viss du har leiande bod inne.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Slutter om 1d 1t 4min 38sek
Slutter30.03.2020 21:23:00
Bud nåkr 165,00
Annonse vist48

Høyeste Budgiver aho1966 (1917)  Se budgivers karakterbok
aho1966kr 165,00 (Autobud)29.03.2020 16:34:08
MortenSBkr 162,0029.03.2020 16:34:08
aho1966kr 156,0029.03.2020 07:53:22
helse01kr 155,00 (Autobud)29.03.2020 07:53:22
helse01kr 153,00 (Autobud)28.03.2020 23:41:26
Pablo70kr 150,0028.03.2020 23:41:26
helse01kr 126,0028.03.2020 18:22:25
Pablo70kr 125,00 (Autobud)28.03.2020 18:22:25
Pablo70kr 114,0028.03.2020 10:11:38
Topgunkr 111,0027.03.2020 11:57:28
temkr 110,00 (Autobud)27.03.2020 11:57:28
temkr 76,0024.03.2020 16:38:29
Leif H.kr 75,00 (Autobud)24.03.2020 16:38:29
Leif H.kr 64,0024.03.2020 13:33:44
Topgunkr 61,00 (Autobud)24.03.2020 13:33:44
Topgunkr 55,0023.03.2020 14:43:45
Leif H.kr 52,0023.03.2020 14:18:10
audi2015kr 50,00 (Autobud)23.03.2020 14:18:10
audi2015kr 28,00 (Autobud)23.03.2020 14:17:53
Leif H.kr 25,0023.03.2020 14:17:53
audi2015kr 10,0023.03.2020 13:20:57
Selger:  pedro1965

Sted: Nordfjordeid
Karakterer (1982)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 29.03.2020 20:18:22