NK121 postfrisk m/marginal og trykningsdato      Annonse nr: 2769034

Prima postfriskt merke med marginal og tydbar trykningsdato. Nedsatt pris pga. dårlig tagg nede til høyre.
Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 50,00
Slutter om 2d 4t 26min 1sek
Slutter02.04.2020 22:42:43

Selger:  larsog   Verifisert bruker

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (7364)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 31.03.2020 18:16:42