BERGSET 15-8-46. 2 slag på 8-blokk med NK 237. Meget uv      Annonse nr: 2769019

175262

BERGSET 15-8-46. 2 slag på 8-blokk med NK 237. Meget uvanlig stempel som kun var I bruk 1944-47
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Utropspriskr 50,00
Slutter om 2d 23t 10min 34sek
Slutter03.04.2020 20:16:00
Bud nåkr 510,00
Annonse vist98
Referanse nr/#Super-Friday

Høyeste Budgiver Rorkrise (713)  Se budgivers karakterbok
Rorkrisekr 510,0027.03.2020 12:50:38
darnokkr 503,00 (Autobud)27.03.2020 12:50:38
darnokkr 385,0025.03.2020 10:05:26
Rorkrisekr 380,00 (Autobud)25.03.2020 10:05:26
Rorkrisekr 170,00 (Autobud)24.03.2020 09:34:10
austakr 150,0024.03.2020 09:34:10
Rorkrisekr 120,00 (Autobud)24.03.2020 09:33:27
austakr 100,0024.03.2020 09:33:27
Rorkrisekr 60,0022.03.2020 16:45:56
Vatlandkr 55,0021.03.2020 20:04:14
Seddel01kr 50,0020.03.2020 21:46:55
Karakterer (4381)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 31.03.2020 21:05:26