HK 1337 lux Risør A      Annonse nr: 2769004

Full returrett ved feil eller mangler som ikke er beskrevet eller fremkommer av scan.
Vinnere vil bli tilskrevet på søndag.
Selger tar ikke ansvar for brev sendt som vanlig A-post
Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Startet19.03.2020 18:00:00
Slutter26.03.2020 18:00:00
Solgt forkr 15,00
Annonse vist7
HK 1337 lux Risør A
Annonse nr: 2769004
Høyeste Budgiver Jglind2 (719)  Se budgivers karakterbok
Jglind2kr 15,0021.03.2020 21:25:47
Selger:  prstamps

Medlem siden: 06.06.2015
Sted: Porsgrunn
Karakterer (1020)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 31.03.2020 18:18:28