ODDA MEIERI: 2 og 10 øre kredittmerker. Se bilde      Annonse nr: 2767147

175249

ODDA MEIERI: 2 og 10  øre kredittmerker. Se bilde
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Slutter om 0d 13t 15min 21sek
Slutter03.04.2020 20:01:00
Bud nåkr 400,00
Annonse vist122
Referanse nr/#Super-Friday

Høyeste Budgiver jjorn5858 (141)  Se budgivers karakterbok
jjorn5858kr 400,00 (Autobud)31.03.2020 17:52:28
Card68kr 375,0031.03.2020 17:52:28
jjorn5858kr 330,00 (Autobud)31.03.2020 17:52:13
Card68kr 305,0031.03.2020 17:52:13
jjorn5858kr 275,0019.03.2020 23:03:02
03vikenkr 260,00 (Autobud)19.03.2020 23:03:02
03vikenkr 225,0018.03.2020 10:26:17
sollokr 220,00 (Autobud)18.03.2020 10:26:17
sollokr 180,00 (Autobud)18.03.2020 10:25:31
03vikenkr 160,0018.03.2020 10:25:31
sollokr 11,0018.03.2020 08:12:54
skallagrimson1969kr 10,00 (Autobud)18.03.2020 08:12:54
skallagrimson1969kr 3,0018.03.2020 07:24:02
Ertvågøyakr 1,0018.03.2020 07:18:29
Karakterer (4400)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 03.04.2020 06:45:39