ODDA SAMVIRKELAG: 2, 10 og 25 øre kredittmerker. Se bil      Annonse nr: 2767146

175248

ODDA SAMVIRKELAG: 2, 10 og 25 øre kredittmerker. Se bilde
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Slutter om 4d 17t 1min 16sek
Slutter03.04.2020 20:00:00
Bud nåkr 555,00
Annonse vist77
Referanse nr/#Super-Friday

Høyeste Budgiver jjorn5858 (141)  Se budgivers karakterbok
jjorn5858kr 555,0019.03.2020 23:03:45
sollokr 530,00 (Autobud)19.03.2020 23:03:45
sollokr 405,00 (Autobud)18.03.2020 10:28:03
03vikenkr 380,0018.03.2020 10:28:03
sollokr 325,00 (Autobud)18.03.2020 10:27:34
03vikenkr 300,0018.03.2020 10:27:34
sollokr 11,0018.03.2020 08:13:44
skallagrimson1969kr 10,00 (Autobud)18.03.2020 08:13:44
skallagrimson1969kr 3,0018.03.2020 07:24:22
Ertvågøyakr 1,0018.03.2020 07:19:05
Karakterer (4363)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 30.03.2020 02:58:44