Usignert kort fra Oppi 156/36      Annonse nr: 2765937

Beskjeden slitasje

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet19.03.2020 08:00:00
Slutter26.03.2020 15:05:00
Solgt forkr 24,00
Annonse vist21
Usignert kort fra Oppi 156/36
Annonse nr: 2765937
Høyeste Budgiver Nure (1918)  Se budgivers karakterbok
Nurekr 24,0026.03.2020 14:58:53
adrian0604kr 22,0026.03.2020 14:52:39
Nurekr 20,00 (Autobud)26.03.2020 14:52:24
adrian0604kr 20,0026.03.2020 14:52:24
Nurekr 17,00 (Autobud)26.03.2020 14:52:14
adrian0604kr 15,0026.03.2020 14:52:14
Nurekr 13,00 (Autobud)26.03.2020 14:52:05
adrian0604kr 11,0026.03.2020 14:52:05
Nurekr 9,00 (Autobud)26.03.2020 14:34:17
Alinuskakr 7,0026.03.2020 14:34:17
Nurekr 5,0025.03.2020 23:58:29
Alinuskakr 3,0020.03.2020 14:10:25
adrian0604kr 1,0019.03.2020 13:20:17

Karakterer (32498)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 29.03.2020 20:23:32