Usignert kort fra Oppi 55/7      Annonse nr: 2765932

Beskjeden slitasje

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet19.03.2020 08:00:00
Slutter26.03.2020 15:00:00
Usignert kort fra Oppi 55/7
Annonse nr: 2765932
Høyeste Budgiver adrian0604 (2117)  Se budgivers karakterbok
adrian0604kr 5,0026.03.2020 14:51:40
Alinuskakr 3,0020.03.2020 14:04:18
adrian0604kr 1,0019.03.2020 13:19:32

Karakterer (32498)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 29.03.2020 20:52:22