Usignert kort fra Oppi 2005/33      Annonse nr: 2765923

Beskjeden slitasje-ikke franket

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet19.03.2020 08:00:00
Slutter26.03.2020 15:00:00
Annonse vist7
Usignert kort fra Oppi 2005/33
Annonse nr: 2765923
Høyeste Budgiver Alinuska (18432)  Se budgivers karakterbok
Alinuskakr 1,0020.03.2020 14:05:34

Karakterer (32498)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 29.03.2020 20:45:31