Fr.kol.post Madagaskar 1943; PORTOMERKER I 4-blokker **      Annonse nr: 2764881

Pen lot, prima postfrisk
4-blokkene er samtidig to 'gutter-pairs' av samtlige
fire valørar......
Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Startet16.03.2020 15:09:02
Slutter26.03.2020 15:05:00
Solgt forkr 20,00
Annonse vist20
Fr.kol.post Madagaskar 1943; PORTOMERKER I 4-blokker **
Annonse nr: 2764881
Høyeste Budgiver skaane (22)  Se budgivers karakterbok
skaanekr 20,0023.03.2020 15:26:31
Selger:  YmerX
Profilbilde   Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (22480)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 29.03.2020 19:34:02