SPOR serien med reiseskildringer      Annonse nr: 2762418

Rundt 25 bøker (innbundet og povket) med noen av de mest berømte forfatterne i denne generen. Spor serien til Aschehoug er nå utsolgt fra alle og her har du en mulighet - nesten komplett - tror det mangler 3 titler. Fra alle verdens hjørner så som: Kongo, New Guinea, Berlin, Australia, Grønland og en hel del ting. Bøkene er sterkt preget av historie og den politiske utviklingen.
Objektets tilstand
kr 149,00
Utropspriskr 199,00
Slutter om 12d 9t 26min 20sek
Slutter10.04.2020 11:09:00
Annonse vist9

Selger:  ingbraat

Medlem siden: 11.07.2015
Sted: Skien
Karakterer (170)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 29.03.2020 01:42:40