NK 218 - STEMPLET ÅRNES -5.3.41      Annonse nr: 2757676

..IKKE HENGSLET . . - SE FORØVRIG SCAN PÅ TILSTAND. - FRAKT FRA KR. 17.00  SAMLER SOM REGEL INNTIL 14 DAGER ETTER HVOR MYE SOM ER I "POTTEN". GJELDER BÅDE MYNTER, FRIMERKER OG POSTKORT.
BETALES DET MED PAY PAL TILKOMMER DET ET GEBYR.
Objektets tilstand
Sendes kun innen Norden.
Utropspriskr 1,00
Startet12.03.2020 09:03:56
Slutter26.03.2020 09:00:00
Annonse vist11
NK 218 - STEMPLET ÅRNES -5.3.41
Annonse nr: 2757676
Høyeste Budgiver Topgun (5970)  Se budgivers karakterbok
Topgunkr 1,0012.03.2020 10:09:08
Selger:  HARIBO63

Medlem siden: 16.10.2012
Sted: Tobøl
Karakterer (1106)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 30.03.2020 01:36:06