Frimerker, pålydende kr. 252,-      Annonse nr: 2746750

Postfriske.
Den nederste række er limløse.

Takk for handelen.
Objektets tilstand
kr 25,00
Utropspriskr 50,00
Slutter om 2d 11t 20min 51sek
Slutter01.04.2020 14:05:32
Annonse vist18

Selger:  toto12

Medlem siden: 14.05.2014
Sted: Odense NV
Karakterer (791)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 30.03.2020 02:44:41