118 634
29 116
256 473
644 906

Frimerker, pålydende kr. 252,-

Annonse nr: 2746750

Postfriske.
Den nederste række er limløse.

Takk for handelen.
Objektets tilstand
kr 25,00
Utropspriskr 50,00
Startet15.04.2020 14:24:36
Sluttet22.04.2020 14:24:36
Solgt forkr 50,00
Annonse vist41 ganger
Annonse nr: 2746750
Høyeste Budgiver Roxi1 (6720)  Se budgivers karakterbok
Roxi1kr 50,0022.04.2020 07:45:00
Selger:  toto12

Medlem siden: 14.05.2014
Sted: Odense NV
Karakterer (819)  Se selgers karakterbok