STAVANGER: Lot 20 kort I god kvalitet      Annonse nr: 2736297

174850
STAVANGER: Lot 20 kort I god kvalitet
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Utropspriskr 400,00
Startet27.02.2020 11:25:30
Slutter06.03.2020 18:51:00
Annonse vist14
Referanse nr/#Super-Friday
Annonse nr: 2736297
Karakterer (4397)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 01.04.2020 22:30:33