115 715
28 975
256 630
641 715

STALHEIM HOTELL

Annonse nr: 2730600

Stemplet Vik I Sogn 1979,frimerke mangler.  Normann O-55-47.  Samler sammen og sender på søndager.
Objektets tilstand
Utropspriskr 4,00
Startet03.05.2020 19:40:48
Sluttet10.05.2020 19:40:48
Annonse vist14 ganger
STALHEIM HOTELL
Annonse nr: 2730600
Selger:  detomaso   Verifisert bruker

Medlem siden: 14.02.2004
Sted: FAUSKE
Karakterer (3055)  Se selgers karakterbok