Kristiansand S . Normann K-C-106      Annonse nr: 2719838

Kristiansand S .
Enerett : Normanns Kunstforlag A/S
Foto : Bjørn Østrem .
Kortet er ubrukt m litt slitasje .

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet16.02.2020 18:40:00
Slutter23.02.2020 18:40:00
Solgt forkr 14,00
Kristiansand S . Normann K-C-106
Annonse nr: 2719838
Høyeste Budgiver Postmannen 007 (27)  Se budgivers karakterbok
Postmannen 007kr 14,0018.02.2020 23:30:58
tro-johkr 12,00 (Autobud)18.02.2020 23:30:58
tro-johkr 10,0017.02.2020 09:57:01
Selger:  wilhelmine

Medlem siden: 03.06.2009
Sted: Halden
Karakterer (6882)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 30.03.2020 21:06:53