Utne, Hardanger. Normann. O-46-36.      Annonse nr: 2719199

Stemplet 1966.      Porto: postens satser, Emb.kr.3. Samsender max 10 kort, da dette passer porto og konvolutt.
Objektets tilstand
Utropspriskr 14,00
Startet16.02.2020 10:22:51
Slutter07.03.2020 13:15:00
Solgt forkr 62,00
Annonse vist21
Utne, Hardanger. Normann. O-46-36.
Annonse nr: 2719199
Høyeste Budgiver alffrank (1593)  Se budgivers karakterbok
alffrankkr 62,00 (Autobud)06.03.2020 21:55:28
Frankiakr 56,0006.03.2020 21:55:28
alffrankkr 35,0006.03.2020 20:25:14
Frankiakr 30,00 (Autobud)06.03.2020 20:25:14
Frankiakr 21,0029.02.2020 07:46:55
alffrankkr 15,00 (Autobud)29.02.2020 07:46:55
alffrankkr 14,0017.02.2020 23:04:27
Selger:  beverman

Medlem siden: 27.08.2015
Sted: Tveit
Karakterer (2618)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 30.03.2020 21:51:13