Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Island AFA 123-24 - verdi 1.180 NOK      Annonse nr: 2718480

 

Beskrivelse
Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK. Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **,* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.
Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet15.02.2020 20:00:00         
Slutter18.02.2020 22:29:00
Solgt forkr 211,00  
Annonse vist45
Island AFA 123-24 - verdi 1.180 NOK
Annonse nr: 2718480
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver mak (4227)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
makkr 211,00 (Autobud)18.02.2020 22:22:48
beefheartkr 210,0018.02.2020 22:22:48
makkr 205,00 (Autobud)18.02.2020 22:22:07
beefheartkr 200,0018.02.2020 22:22:07
makkr 185,00 (Autobud)18.02.2020 22:21:50
beefheartkr 180,0018.02.2020 22:21:50
makkr 175,0018.02.2020 22:14:24
beefheartkr 170,00 (Autobud)18.02.2020 22:14:24
beefheartkr 160,0018.02.2020 22:13:01
makkr 156,00 (Autobud)18.02.2020 22:13:01
makkr 155,00 (Autobud)18.02.2020 22:12:39
beefheartkr 150,0018.02.2020 22:12:39
makkr 125,0018.02.2020 22:10:48
beefheartkr 120,00 (Autobud)18.02.2020 22:10:48
beefheartkr 115,0018.02.2020 21:49:17
makkr 111,00 (Autobud)18.02.2020 21:49:17
makkr 105,00 (Autobud)18.02.2020 21:48:53
beefheartkr 100,0018.02.2020 21:48:53
makkr 95,0018.02.2020 21:43:31
beefheartkr 90,00 (Autobud)18.02.2020 21:29:19
gaamlidkr 90,0018.02.2020 21:29:19
beefheartkr 75,0018.02.2020 21:15:47
gaamlidkr 70,00 (Autobud)18.02.2020 21:15:47
gaamlidkr 65,0018.02.2020 20:12:07
Soggebergetkr 60,00 (Autobud)18.02.2020 20:12:07
Soggebergetkr 55,0018.02.2020 16:03:58
lappenxxkr 50,0018.02.2020 15:32:39
okvkr 45,00 (Autobud)18.02.2020 15:32:39
okvkr 40,0018.02.2020 02:38:02
lappenxxkr 35,0016.02.2020 18:26:24
makkr 33,00 (Autobud)16.02.2020 18:26:24
makkr 25,00 (Autobud)16.02.2020 12:02:10
lappenxxkr 20,0016.02.2020 12:02:10
makkr 10,0016.02.2020 00:03:25
Selger:  fme1253
Profilbilde   Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (14334)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Generert: 07.04.2020 05:47:18
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter