Brev med variant NK.547 v1.      Annonse nr: 2716978

Utstillingsbrev, Kunst på frimerker, stemplet Kristiansand S 25.9.92. Variant på 50 øre nk. 547 v1.
Objektets tilstand
kr 25,00
Utropspriskr 10,00
Startet14.02.2020 10:03:07
Slutter21.02.2020 09:55:00
Solgt forkr 22,00
Annonse vist30
Brev med variant NK.547 v1.
Annonse nr: 2716978
Høyeste Budgiver Blafjella (878)  Se budgivers karakterbok
Blafjellakr 22,0017.02.2020 16:46:28
polly1965kr 20,00 (Autobud)17.02.2020 16:45:51
Blafjellakr 20,0017.02.2020 16:45:51
polly1965kr 12,0014.02.2020 18:31:59
Blafjellakr 10,0014.02.2020 16:53:44
Selger:  gunke

Medlem siden: 15.12.2006
Sted: Sandefjord
Karakterer (223)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 02.04.2020 23:33:05