Røde Kore provisorier, Norge NK 374, t ype 1+2 (18387)      Annonse nr: 2716748

Postfriske merker
Objektets tilstand
Utropspriskr 3,50
Startet13.02.2020 21:12:41
Slutter18.02.2020 21:10:00
Solgt forkr 10,50
Annonse vist22
Røde Kore provisorier, Norge NK 374, t ype 1+2 (18387)
Annonse nr: 2716748
Høyeste Budgiver gunnm01 (11196)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 10,50 (Autobud)18.02.2020 21:01:05
MortenSBkr 10,0018.02.2020 21:01:05
gunnm01kr 6,50 (Autobud)18.02.2020 20:59:10
MortenSBkr 6,0018.02.2020 20:59:10
gunnm01kr 4,5017.02.2020 09:53:21
ulfjoh01kr 4,00 (Autobud)14.02.2020 10:26:26
Topgunkr 4,0014.02.2020 10:26:26
ulfjoh01kr 3,5013.02.2020 23:50:29
Selger:  frimmogens

Medlem siden: 25.01.2011
Sted: Rudkøbing
Karakterer (9250)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 01.04.2020 23:52:10