NK- 190** 4-blokk      Annonse nr: 2715282

Postfrisk 4-blokk
Oppgjør innen 7 dager
Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Startet12.02.2020 18:48:43
Slutter23.02.2020 18:47:00
Solgt forkr 200,00
Annonse vist46
NK- 190** 4-blokk
Annonse nr: 2715282
Høyeste Budgiver Moses 1234 (621)  Se budgivers karakterbok
Moses 1234kr 200,0021.02.2020 12:31:47
Hoggerudkr 180,00 (Autobud)21.02.2020 12:31:47
Hoggerudkr 160,0021.02.2020 12:29:46
Moses 1234kr 145,00 (Autobud)21.02.2020 12:29:46
Moses 1234kr 140,0021.02.2020 12:28:04
Hoggerudkr 120,00 (Autobud)20.02.2020 22:06:59
Moses 1234kr 100,0020.02.2020 22:06:59
Hoggerudkr 86,0013.02.2020 14:02:13
Moses 1234kr 76,00 (Autobud)13.02.2020 14:02:00
Hoggerudkr 75,0013.02.2020 14:02:00
Moses 1234kr 41,0013.02.2020 13:54:37
Hoggerudkr 40,00 (Autobud)13.02.2020 13:54:37
Hoggerudkr 35,00 (Autobud)13.02.2020 13:54:13
Moses 1234kr 32,0013.02.2020 13:54:13
Hoggerudkr 17,0013.02.2020 03:32:07
Jeger51kr 15,0012.02.2020 22:32:23
Selger:  Crocco

Medlem siden: 26.01.2009
Sted: Tønsberg
Karakterer (927)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 03.04.2020 00:15:15