Christiania Nationaltheatret fint småformat brukt 1914      Annonse nr: 2715274
Mittet

Små slitasjer på hjørna ellers bra

Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet12.02.2020 18:14:52
Slutter19.02.2020 20:28:00
Solgt forkr 65,00
Annonse vist17
Christiania Nationaltheatret fint småformat brukt 1914
Annonse nr: 2715274
Høyeste Budgiver baronen50 (13495)  Se budgivers karakterbok
baronen50kr 65,0018.02.2020 16:19:24
Risebergetkr 60,00 (Autobud)18.02.2020 16:19:02
baronen50kr 60,0018.02.2020 16:19:02
Risebergetkr 43,00 (Autobud)18.02.2020 16:18:44
baronen50kr 40,0018.02.2020 16:18:44
Risebergetkr 31,0018.02.2020 16:16:36
baronen50kr 30,00 (Autobud)18.02.2020 16:16:36
baronen50kr 25,0015.02.2020 17:46:13
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (18055)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 03.04.2020 00:01:06